Latkový rošt s textíliou 80x200 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Masívne borovicové drevo
- Textília
Rozmery (výrobné tolerancie 0,5%)
- Rozmer roštu: 80 x 200 cm
- Prierez laty: 1,85 x 5,8 cm
- Počet lat: 12
- Nosnosť: 110 kg na osobu
Vyhotovenie
- Pevný latkový rošt vhodný do všetkých postelí
- Rošt je možné použiť pre všetky typy matracov
- Laty sú spojené textilnou páskou pre správne rozloženie
- Jednoduchá manipulácia vďaka možnosti rošt zrolovať
- Laty sú predvŕtané pre jednoduché upevnenie k rámu postele
- Skrutky pre upevnenie nie sú súčasťou balenia
- V prípade prasknutia laty garantujeme jej bezplatnú výmenu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rošty |
|---|---|
| EAN: | 8596605016574 |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 5,05 kg |
| Nosnosť: | 110 kg na osobu |
| Počet latiek: | 12 |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Typ roštu: | Latkový |
| Vhodné pre: | Muža, Ženy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.