Latkový rošt s textíliou 90x200 cm
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
od 198 € až –24 %
Kokosový matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
od 148.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
od 165.70 € až –28 %
Taštičkový matrac SOMMERA 18 cm 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
od 119.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
od 141.40 € až –48 %
Penový matrac DELUXE 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
od 73.50 €
od 117.20 € až –17 %
Posteľ Naomi zvýšená 90 x 200 cm, borovica
Skladom
(>10 ks)
od 97.20 €
20.20 €
–7 %
Lamelový rošt 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
18.70 €
40.40 €
–23 %
Lamelový rošt 140x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
30.80 €
40.40 €
–7 %
Latkový rošt s textíliou 160x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
37.40 €
32.30 €
–12 %
Lamelový rošt 120 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
28.40 €
28.10 €
–3 %
Latkový rošt s textíliou 120 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
27 €
45 €
–6 %
Latkový rošt s textíliou 180x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(10 ks)
42 €
20.20 €
–10 %
Lamelový rošt 80x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
18.10 €
40.40 €
–10 %
Lamelový rošt 160x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
36.20 €
Podrobný popis
Materiál
- Masívne borovicové drevo
- Textília
Rozmery (výrobné tolerancia 0,5%)
- Rozmer roštu: 90 x 200 cm
- Priečny prierez latky: 1,85 x 5,8 cm
- Počet latiek: 12
- Nosnosť: 110 kg na osobu
Vyhotovenie
- Pevný latkový rošt vhodný do všetkých postelí
- Rošt možno použiť pre všetky typy matracov
- Latky sú spojené textilnou páskou pre správne rozloženie
- Jednoduchá manipulácia vďaka možnosti rošt zrolovať
- Latky sú predvŕtané pre jednoduché upevnenie k rámu postele
- Vruty pre upevnenie nie sú súčasťou balenia
- V prípade prasknutia latky garantujeme jej bezplatnú výmenu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rošty |
|---|---|
| EAN: | 8596605016581 |
| Šírka: | 90 cm |
| Hĺbka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 5,75 kg |
| ? Materiál: | Drevo |
| Nosnosť: | 110 kg na osobu |
| Počet latiek: | 12 |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Typ roštu: | Latkový |
| Vhodné pre: | Muža, Ženy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.