Lamelový rošt 160x200 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Brezové drevo
- Textília
- Bezfarebný ekologický lak s certifikáciou PZH
Rozmery (výrobná tolerancia 0,5%)
- Rozmer roštu: 160 x 200 cm
- Priečny rez latky: 55 x 8 mm
- Počet latiek: 13
- Rozstup latiek: 12 cm
- Nosnosť: 110 kg na osobu
Vyhotovenie
- Pružný lamelový rošt poskytujúci komfortnú oporu telu
- Vďaka pružnosti minimalizuje tlakové body a rozkladá váhu tela
- Rošt možno použiť pre všetky typy matracov
- Latky sú spojené textilnou páskou pre správne rozloženie
- Jednoduchá manipulácia vďaka možnosti rošt zvinúť
- Latky sú predvŕtané pre jednoduché upevnenie k rámu postele
- Skrutky pre upevnenie sú súčasťou balenia
- Rošt sa upevňuje iba na krajoch a uprostred
- V prípade prasknutia latky garantujeme jej bezplatnú výmenu
- Rám nie je súčasťou roštu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rošty |
|---|---|
| EAN: | 8596605020595 |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Nosnosť: | 110 kg na osobu |
| Počet lamiel: | 13 |
| Rozmer: | 160 x 200 cm |
| Typ roštu: | Lamelový |
| Vhodné pre: | Muža, Ženy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.