NÁVOD NA ZOSTAVENIE POSTELE KROK PO KROKU

0 obr 1.

1 obr 2.

Akonáhle si v našom e-shope objednáte posteľ, postaráme sa o čo najrýchlejšie doručenie. Posteľ posielame v rozloženom stave v dvoch balíkoch. V prvom balíku nájdete čela postele s príslušenstvom a v druhom dlhom balíku sú bočnice so stredovou lát (v prípade dvojlôžkové postele). Súčasťou dlhého balík je aj rošt postele.

 

2 obr 3.

Balíky otvárajte vždy opatrne, aby sa tovar vnútri nepoškodilo. Po otvorení balíkov skontrolujte, či sú vo vnútri všetky diely postele a všetko príslušenstvo k jej montáži. V prípade akéhokoľvek nedostatku sa na nás obráťte a problém spoločne vyriešime. 

 

3 obr 4.

4 obr 5.

5 obr 6.

6 obr 7.

Aby sme Vám prácu s príslušenstvom čo najviac uľahčili, nájdete všetko príslušenstvo v balíku u čiel postele. Skontrolujte, či sú v balíku spojovacie kolíky a zaisťovacie skrutky (obr. 4) a ak máte objednanú dvojposteľovej posteľ, nájdete tam tiež stredovú nohu postele..  

7 obr 8.

Zo všetkého najskôr zasuňte spojovacie kolíky do bočnice postele. Na každej strane zasuňte dva kolíky do krajných otvorov v bočnici.

 

8 obr 9.

9 obr 10.

10 obr 11.

Teraz si posteľ rozložte do priestoru, kde ju budete chcieť umiestniť a spojte jednotlivé diely pevne k sebe. Snažte sa kolíky zasunúť čo najviac dovnútra druhého dielu.

 

11 obr 12.

Ak ste postupovali presne podľa návodu, máte pred sebou zostavený rám postele. 

 

12 obr 13.

Zostavený rám postele zaistite zaisťovacími skrutkami (viď obr. 13) tak, že skrutka prestrčíte z čelnej strany postele a do otvoru na vnútornej strane postele vložíte matku. Skrutka zaskrutkujte do matky, tým posteľ zaistíte.

 

13 obr 14.

14 obr 15.

Na zostavenú posteľ položte latkový rošt. Pokiaľ chcete rošt maximálne zafixovať, môžete použiť menšie skrutky a pomocou skrutiek spojiť rošt pevne s posteľou. Skrutky nie sú súčasťou balenia. 

 

15 obr 16.

Na latkový rošt položte matrac. Ak ste si objednali posteľ bez matraca, vyberte si zo širokej ponuky kvalitných matracov v našom e-shope. V ponuke máme tiež prikrývky, širokú ponuku vankúšov a krásne obliečky.