Platba za tovar

 

Platiť môžete buď na dobierku, kartou online (prostredníctvom Moneybookers) alebo bankovým prevodom. Pri platbe prevodom čakáme s odoslaním tovaru, až sa nám peniaze objavia na účte. Ak zvolíte dobierku alebo platbu kartou online, tovar k vám odošleme prakticky obratom. Naše šikovné a starostlivé ručičky urobia všetko, čo bude v ich silách, aby zásielku doručili čo najskôr. Majte však strpenie. O odoslaní zásielky vás budeme priebežne informovať e-mailom a SMS správou.

 

  1. Dobierka

Zaplaťte v hotovosti alebo kartou priamo u dopravcu prepravnej spoločnosti.

Cena: 1 Eur, pri objednávke nad 150 Eur zadarmo

 

  1. Platba na účet

 

Pri platbe vopred na číslo účtu 2900968964/2010, pričom variabilný symbol je číslo vašej objednávky / faktúry, vás to nebude stáť nič navyše.

 

Číslo účtu: 2900968964

IBAN: CZ2920100000002900968964

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

  1. Platba prostredníctvom PayU

 

U platby prostredníctvom PayU sa ponúkajú dve možnosti. Prvou možnosťou je platba prostredníctvom vášho internetového bankovníctva, druhá možnosť je platba prostredníctvom platobnej karty. Platba prostredníctvom PayU nie je spoplatnená a peniaze sú pripísané na náš účet okamžite.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie