Doprava zdarma nad 120 Eur

 

Pri objednávke nad 120 Eur máte u nás dopravu zdarma. Náš šikovný nákupný košík všetko spočíta, pripočíta a nakoniec odpočíta. Žiadny strach! Navyše vďaka tomu, že sa orientujeme prevažne na hotely a penzióny, máme skladom tovar vo veľkom množstve. Objednajte si svoj tovar, expedujeme ho k vám v čo najkratšom termíne, pretože nechceme, aby ste na svoje krásne nové obliečky museli čakať. Ochotne vychádzame v ústrety aj individuálnym požiadavkám zákazníkov a k tomu všetkému tovar zasielame niekoľkými spôsobmi. Stačí si vybrať ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

 

  1. GEIS PARCEL

 

Prepravná spoločnosť Geis Parcel doručuje tovar zvyčajne do 48 hodín od odoslania balíka. O dátume odoslania balíka budete informovaní vopred e-mailom a SMS správou v deň doručenia.

Cena dopravy: 6 Eur

Dobierka: 1 Euro

Možnosť platby v hotovosti / kartou pri prevzatí balíka: áno

TIP: Ste nedočkaví? Sledujte svoj balíček online.

  

  1. HeurekaPoint – Uloženka

 

Vyberte si u nás tovar a nechajte si ho doručiť na odberné miesto najbližšie vášmu bydlisku. Sami si určíte, kde a kedy si tovar vyzdvihnete. Výdajné miesta majú dlhú otváraciu dobu aj veľmi dobrú dopravnú dostupnosť. O tom, že je zásielka pripravená na odber vás Uloženka, prevádzkovateľ HeurekaPoint, informujeme SMS správou a e-mailom.

Cena dopravy: 2,5 Eur

 

Kde nájdete pobočky HeurekaPoint?

Bratislava, Nobelovo námestie 5