Záhradný stolík s hrantíkom a 2 stoličkami SENUFO
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
46.50 €
–37 %
Čierna plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
28.90 €
Akcia
-20 % s kódom: ZLAVA20
46.50 €
–43 %
Svetlosivá plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
26.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
46.50 €
–22 %
Korálová plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
36 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
52.50 €
–12 %
Záhradné kreslá TAVERNO set 2ks, čierne
Skladom
(>10 ks)
46.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, modrá
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Turistická skladacia stolička VENTO 38 cm, modrá
Skladom
(>10 ks)
4 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Turistická skladacia stolička VENTO 38 cm, čierna
Skladom
(>10 ks)
4 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
27.40 €
–9 %
Plastová stolička TREGO, zelená
Skladom
(>10 ks)
24.70 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s područkami, zelená
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
28.30 €
–5 %
Okrúhly záhradný stôl so sklenenou doskou ISLAND 60 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
26.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Záhradný set LOUNGE s kreslami, lavicou a stolíkom, sivý
Skladom
(4 ks)
121.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
104.40 €
–5 %
Záhradný set KATO ISLAND - 2 stoličky a polkruhový stôl, čierny
Skladom
(>10 ks)
99 €
- 15 % s kódom: MAJ15
138.70 €
–9 %
Záhradné kreslá TAVERNO set 6 ks, čierne
Skladom
(>10 ks)
124.90 €
Podrobný popis
Materiál pohovky
- Masívne akáciové drevo
Rozmery stola
- Šírka: 100 cm
- Hĺbka: 65,5 cm
- Výška: 72 cm
Rozmery stoličiek
- Šírka: 40 cm
- Hĺbka: 52 cm
- Výška: 80 cm
Rozmery pozinkovaného kvetináča
- Šírka: 86 cm
- Hĺbka: 16,5 cm
- Výška: 16 cm
Prevedenie
- 2x skladacia stolička
- 1x stôl
- Veko na zakrytie kvetináča
- Odporúčame pri daždi súpravu zakryť
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradný nábytok |
|---|---|
| EAN: | 8719883718897 |
| Typ: | Sedacia, Jedálenský |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| ? Materiál: | Drevo |
| Hĺbka stola: | 65,5 cm |
| Hĺbka stoličky: | 52 cm |
| Počet miest: | Pre 2 osoby |
| Šírka stola: | 100 cm |
| Šírka stoličky: | 40 cm |
| Štýl: | Vidiecky |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
| Výška stola: | 72 cm |
| Výška stoličky: | 80 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.