Cateringový stôl CATERFOLD 53x51 cm, béžový
Súvisiaci tovar
Vyskúšajte v AR ❖
46.50 €
–40 %
Čierna plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
27.90 €
Vyskúšajte v AR ❖
46.50 €
–40 %
Svetlosivá plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
27.90 €
Vyskúšajte v AR ❖
46.50 €
–40 %
Korálová plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
27.90 €
Akcia
Vyskúšajte v AR ❖
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, modrá
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
Akcia
4 €
–2 %
Turistická skladacia stolička VENTO 38 cm, modrá
Skladom
(>10 ks)
3.90 €
Akcia
Vyskúšajte v AR ❖
27.40 €
–9 %
Plastová stolička TREGO, zelená
Skladom
(>10 ks)
24.70 €
Akcia
Vyskúšajte v AR ❖
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s područkami, zelená
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
Vyskúšajte v AR ❖
28.30 €
–11 %
Okrúhly záhradný stôl so sklenenou doskou ISLAND 60 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
25.10 €
Akcia
Vyskúšajte v AR ❖
27.40 €
–20 %
Plastová stolička TREGO, antracitová
Skladom
(>10 ks)
21.80 €
Vyskúšajte v AR ❖
Nafukovacie kreslo s taburetom RESTIO 86x88 cm, béžové
Skladom
(>10 ks)
27.80 €
Novinka
Vyskúšajte v AR ❖
Detské ihrisko na záhradu NERF BATTLE FORT 4,45x1,84 m
Skladom
(>10 ks)
545.20 €
Novinka
Vyskúšajte v AR ❖
158.50 €
–7 %
Záhradný set TREGO ISLAND - 4 stoličky a okrúhly stôl ø 90 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
147.20 €
Novinka
Vyskúšajte v AR ❖
77.50 €
–7 %
Záhradný set OSAKA SIRVON - 2 stoličky a okrúhly stolík, petrolejová
Skladom
(>10 ks)
72 €
Podrobný popis
Materiál
- Doska: Odolný plast HDPE 3,5 cm
- Kov: Oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery
- Dĺžka: 53 cm
- Šírka: 51 cm
- Výška: 50 cm
- Hmotnosť: 1,7 kg
- Rozmer balenia: 55 x 23 x 20 cm
Vyhotovenie
- Skladací
- Prepravná taška súčasťou balenia
- Ľahký, zaberá málo miesta, keď je zbalený
- Perfektne sa hodí na rauty, na záhradu aj terasu
- Dodávané v demonte
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradný nábytok |
|---|---|
| EAN: | 5903678592219 |
| ? Farba: | Béžová |
| Dĺžka: | 53 cm |
| Šírka: | 51 cm |
| Typ: | Jedálenský |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál dosky: | Plast |
| Materiál nôh: | Kov |
| Počet miest na sedenie: | Pre 4 osoby |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Tvar: | Štvorcový |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.