Okrúhly záhradný stôl so sklenenou doskou ISLAND 60 cm, čierny
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
46.50 €
–22 %
Korálová plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
36 €
Akcia
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
52.50 €
–12 %
Záhradné kreslá TAVERNO set 2ks, čierne
Skladom
(>10 ks)
46.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, modrá
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
Turistická skladacia stolička VENTO 38 cm, modrá
Skladom
(>10 ks)
4 €
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
Turistická skladacia stolička VENTO 38 cm, čierna
Skladom
(>10 ks)
4 €
Akcia
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
27.40 €
–9 %
Plastová stolička TREGO, zelená
Skladom
(>10 ks)
24.70 €
Akcia
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s područkami, zelená
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
32.30 €
–10 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, antracitová
Skladom
(>10 ks)
29 €
Novinka
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
27.80 €
–3 %
Okrúhly záhradný stôl so sklenenou doskou ISLAND BLACK 60 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
26.70 €
Novinka
- 15 % s kódom: DENMATIEK15
Nafukovacie kreslo s taburetom RESTIO 86x88 cm, sivé
Skladom
(>10 ks)
27.80 €
Podrobný popis
Materiál
- Doska: Tvrdené sklo
- Kov: Čierny, práškovo lakovaný
Rozmery +/- 0,5 cm
- Priemer dosky stola: 60 cm
- Výška: 69 cm
- Hrúbka skla: 4 mm
- Hmotnosť: 4,5 kg
Vyhotovenie
- Nadčasový dizajn
- Perfektne sa hodí na balkón, terasu, verandu, altánok alebo akékoľvek iné miesto v záhrade
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradný nábytok |
|---|---|
| EAN: | 5903332088676 |
| ? Farba: | Čierna |
| Priemer: | 60 cm |
| Typ: | Jedálenský |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Výška: | 69 cm |
| Materiál dosky: | Sklo |
| Materiál nôh: | Kov |
| Počet miest: | Pre 4 osoby |
| Rozkladanie: | Pevné |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
| Tvar dosky: | Okrúhly |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.