Vernostný program

Nakupujete u nás radi?

Staňte sa registrovaným zákazníkom a využívajte náš vernostný program, v ktorom môžete ušetriť až 10% na každej objednávke. Výška zľavy sa odvíja podľa celkovej kumulatívnej sumy za vaše uskutočnené objednávky dva roky spätne. Započítavame aj DPH a vernostnú zľavu môžete uplatniť aj na tovar v akcii. Všetky informácie o stave vernostného konta nájdete v administrácii vášho používateľského účtu. Uvidíte tam, v akej skupine sa práve nachádzate. Informácie o aktuálnom stave a vaše zaradenie vo vernostnom programe posielame aj e-mailom.

Čiastka Zľava Názov
200 - 400 € 3 % Bavlnka
401 - 800 € 5 % Krepíková alias Krepovka
801 - 2 000 € 8 % Flanelík
2 001 a viac € 10 % Mikroplyšák

Ako sa zapojiť do vernostného programu a vidieť svoju zľavu?

  1. Zaregistrovať sa (Môžete aj cez Facebook)
  2. Za posledné 2 roky nakúpiť aspoň za 200 €.
  3. Při nakupování byť prihlásený

 

Zoznámte sa s našimi maskotmi:

Bavlnka

Artboard 9 copy 4

Pani Bavlnka má rada pohodlie a občas býva trochu konzervatívna, ale zakaždým sa na ňu môžete spoľahnúť. O svojich zákazníkov sa stará s láskou a jemnosťou. Ak spĺňate podmienky nášho vernostného programu, s pani Bavlnkou ušetríte tri percentá pri každom vašom nákupe.

Krepíková alias Krepovka

Artboard 9 copy 7

Zoznámte sa so slečnou Krepíkovou, ktorej u nás všetci hovoria Krepovka. Slečna Krepovka je rebelka, miluje život a neznáša domáce práce. Dáva prednosť praktickým veciam s minimálnou nutnosťou ich údržby. S Krepovkou ušetríte čas a navyše päť percent pri každom vašom nákupe.

 

Flanelík

Artboard 9 copy 6

Flanelík je sympaťák so zmyslom pre humor a tiež lámač dievčenských sŕdc. Jeho najobľúbenejším ročným obdobím je jeseň a zima, kedy je vo svojom živle. Tiež rád odpočíva pri krbe. Zákazníci, ktorí sú v jeho vernostnom programe s Flanelíkom ušetria osem percent pri každom svojom nákupe.

Mikroplyšák

Artboard 9 copy 5

Mikroplyšák je citlivý a empatický a zakladá si na tom, čo mu hovoria pocity. Vyznáva tradičné hodnoty, je domácky založený a má zmysel pre rodinný život. Aj preto v jeho vernostnom programe ušetríte najviac. Mikroplyšák pre vás má zľavu desať percent na každý váš nákup.