Vernostný program

Nakupujete u nás radi?

Staňte sa registrovaným zákazníkom a využívajte náš vernostný program, v ktorom môžete ušetriť až 10% na každej objednávke. Výška zľavy sa odvíja podľa celkovej kumulatívnej sumy za vaše uskutočnené objednávky dva roky spätne. Započítavame aj DPH a vernostnú zľavu môžete uplatniť aj na tovar v akcii. Všetky informácie o stave vernostného konta nájdete v administrácii vášho používateľského účtu. Uvidíte tam, v akej skupine sa práve nachádzate. Informácie o aktuálnom stave a vaše zaradenie vo vernostnom programe posielame aj e-mailom.

Čiastka Zľava Názov
200 - 400 € 3 % Bavlnka
401 - 800 € 5 % Krepíková alias Krepovka
801 - 2 000 € 8 % Flanelík
2 001 a viac € 10 % Mikroplyšák

Ako sa zapojiť do vernostného programu a vidieť svoju zľavu?

  1. Zaregistrovať sa (Môžete aj cez Facebook)
  2. Za posledné 2 roky nakúpiť aspoň za 200 €.
  3. Při nakupování byť prihlásený

 

Zoznámte sa s našimi maskotmi:

Bavlnka

Artboard 9 copy 4

Pani Bavlnka má rada pohodlie a občas býva trochu konzervatívna, ale zakaždým sa na ňu môžete spoľahnúť. O svojich zákazníkov sa stará s láskou a jemnosťou. Ak spĺňate podmienky nášho vernostného programu, s pani Bavlnkou ušetríte tri percentá pri každom vašom nákupe.

Krepíková alias Krepovka

Artboard 9 copy 7

Zoznámte sa so slečnou Krepíkovou, ktorej u nás všetci hovoria Krepovka. Slečna Krepovka je rebelka, miluje život a neznáša domáce práce. Dáva prednosť praktickým veciam s minimálnou nutnosťou ich údržby. S Krepovkou ušetríte čas a navyše päť percent pri každom vašom nákupe.

 

Flanelík

Artboard 9 copy 6

Flanelík je sympaťák so zmyslom pre humor a tiež lámač dievčenských sŕdc. Jeho najobľúbenejším ročným obdobím je jeseň a zima, kedy je vo svojom živle. Tiež rád odpočíva pri krbe. Zákazníci, ktorí sú v jeho vernostnom programe s Flanelíkom ušetria osem percent pri každom svojom nákupe.

Mikroplyšák

Artboard 9 copy 5

Mikroplyšák je citlivý a empatický a zakladá si na tom, čo mu hovoria pocity. Vyznáva tradičné hodnoty, je domácky založený a má zmysel pre rodinný život. Aj preto v jeho vernostnom programe ušetríte najviac. Mikroplyšák pre vás má zľavu desať percent na každý váš nákup.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie