Úložný box pod posteľ 200 cm, sivý
Súvisiaci tovar
161.60 €
–47 %
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
84.60 €
92.90 €
–48 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, borovica
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
48.30 €
113.10 €
–43 %
Úložný box pod posteľ 150 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
64.40 €
101 €
–20 %
Úložný box pod posteľ IKAROS 200 cm, dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
80.80 €
121.20 €
–52 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, biely
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
57.50 €
80.80 €
–30 %
Úložný box pod posteľ IKAROS 159 cm, dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
56.20 €
80.80 €
–34 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
52.90 €
Podrobný popis
Rozmery
| Šírka | 200 cm |
| Výška (vrátane koliesok) | 17 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
Návod k úložnému boxu
Poskladať úložný box nie je žiadna veda! Chcete vidieť, čo vás čaká? Nižšie si môžete pozrieť kompletný návod na zostavenie. Nie je sa čoho báť.
Balenie úložného boxu obsahuje:
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovacia lišta na spojenie sololitov dna boxu
- 1x ľavý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spálňa v minimalistickom štýle |
|---|---|
| EAN: | 8596605023145 |
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 10,65 kg |
| ? Materiál: | Drevo, Sololit |
| Výška: | 17 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.