Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
Súvisiaci tovar
od 153.60 € až –19 %
Posteľ Emily 140 x 200 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
od 123.70 €
od 153.60 € až –33 %
Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
od 101.80 €
od 137.40 € až –50 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, biela/dub hľuzovka
Skladom
(1 ks)
od 68.50 €
od 137.40 € až –50 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
od 68.50 €
od 153.60 € až –33 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, biela/dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
od 101.80 €
od 153.60 € až –41 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm, biela
Skladom
(1 ks)
od 90.30 €
od 157.60 € až –35 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, biela
Skladom
(1 ks)
od 101.80 €
od 185.90 € až –35 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, biela/dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
od 120.30 €
od 157.60 € až –29 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, biela/dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
od 111.60 €
od 153.60 € až –27 %
Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, biela/dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 111.60 €
od 129.30 € až –47 %
Posteľ IKAROS 90 x 200 cm, biela/dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 68.50 €
od 149.50 € až –31 %
Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
4 týždne
od 101.80 €
Podrobný popis
Rozmery
| Šírka | 200 cm |
| Výška (vrátane koliesok) | 17 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
Návod k úložnému boxu
Skladanie úložného boxu nie je žiadna veda! Chcete sa pozrieť, čo vás čaká? Nižšie si môžete prezrieť kompletný návod na skladanie. Nie je sa čoho obávať.
Balenie úložného boxu obsahuje:
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovacia lišta na spojenie sololitov dna boxu
- 1x ľavý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné boxy pod posteľ |
|---|---|
| EAN: | 8596605017137 |
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 10,65 kg |
| ? Materiál: | Drevo, Sololit |
| Výška: | 17 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.