Úložný box pod posteľ IKAROS 159 cm, dub sonoma
Súvisiaci tovar
od 157.60 € až –29 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, biela/dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
od 111.60 €
od 149.50 € až –31 %
Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
4 týždne
od 101.80 €
161.60 €
–47 %
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
84.60 €
92.90 €
–48 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, borovica
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
48.30 €
113.10 €
–43 %
Úložný box pod posteľ 150 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
64.40 €
101 €
–20 %
Úložný box pod posteľ IKAROS 200 cm, dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
80.80 €
121.20 €
–52 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, biely
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
57.50 €
80.80 €
–34 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
52.90 €
Podrobný popis
Rozmery
| Šírka | 159 cm |
| Výška (vrátane koliesok) | 17 cm |
| Hĺbka | 57,5 cm |
Balenie úložného boxu obsahuje:
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovacia lišta na spojenie sololitov
- 1x stredová doska na pevné spojenie sololitových dosiek dna boxu
- 1x ľavý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné boxy pod posteľ |
|---|---|
| EAN: | 8596605041590 |
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Dĺžka: | 159 cm |
| Hĺbka: | 57,5 cm |
| Hmotnosť: | 10,45 kg |
| ? Materiál: | Drevo, Sololit |
| Výška: | 17 cm |
| Lak: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.