Úložný box pod posteľ 150 cm, biely
Súvisiaci tovar
od 157.60 € až –35 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, antracit/biela
Skladom
(>10 ks)
od 101.80 €
od 161.60 € až –30 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
od 111.60 €
od 183.90 € až –15 %
Posteľ PARIS zvýšená 140x200 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
od 154.80 €
od 149.50 € až –39 %
Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
od 90.30 €
od 189.90 € až –36 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, biela
Skladom
(4 ks)
od 120.30 €
od 177.80 € až –22 %
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, biela
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 137.50 €
od 129.30 € až –47 %
Posteľ IKAROS 90 x 200 cm, biela/dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 68.50 €
od 157.60 € až –29 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, biela/dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
od 111.60 €
od 137.40 € až –50 %
Posteľ IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
od 68.50 €
od 149.50 € až –31 %
Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
4 týždne
od 101.80 €
od 153.60 € až –27 %
Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, biela/dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 111.60 €
Podrobný popis
Rozmery
| Šírka | 150 cm |
| Výška (vrátane koliesok) | 17 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
Návod k úložnému boxu
Zostavenie úložného boxu nie je žiadna veda! Chcete sa pozrieť, čo vás čaká? Nižšie si môžete prezrieť kompletný návod na zostavenie. Nie je sa čoho báť.
Balenie úložného boxu obsahuje:
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovacia lišta na spojenie sololitov dna boxu
- 1x ľavý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné boxy pod posteľ |
|---|---|
| EAN: | 8596605017144 |
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 150 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 9,05 kg |
| ? Materiál: | Drevo, Sololit |
| Výška: | 17 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.