Návod na posteľ DOMČEK D3

Práve držíte v ruke detskú posteľ domček D3, ktorú ste si objednali na našom e-shope. Teraz už Vám chýba posledný krôčik, montáž. Pri montáži odporúčame postupovať podľa slovného návodu a jednotlivých fotografií.

Návod v papierovej forme na detskú posteľ Domček D3 si tiež môžete stiahnuť.

Pokiaľ drevené kolíky nepôjdu ľahko zasunúť do otvorov, potom môžete použiť kladivko alebo gumovou palicu a ľahkým poklepaním je vsunúť do pripravených otvorov. V prípade, že drevené diely nemožno nasadiť na drevené kolíky, dvakrát kliknite na ne päsťou alebo gumovou palicou. Závitové tyčky sa skrutkujú do závitovej matice kratším závitom, proti smeru hodinových ručičiek. Drevené kolíky nelepte lepidlom, diely by nešli následne rozmontovať. Tiež stratíte možnosť posteľ reklamovať, pretože ju znehodnotíte. 

Návod na zostavenie postele

Máte pred sebou 2 nebo 3 balíky (1 balík je rošt). Súčasťou balenia je aj príslušenstvo k samotnej montáži, ktoré zahŕňa drevené kolíky, zaisťovacie skrutky a ďalšie položky. Toto príslušenstvo nájdete v balíku s čelami postele.  

Postup montáže:

  1. Opatrne otvorte balíky, skontrolujte všetky diely aj príslušenstvo a rozložte si ich na podlahu.
  2. Drevené kolíky vsuňte do otvorov pre kolíky a závitové tyčky naskrutkujte do závitových matíc.
  3. Bočnice postele spojte sa zostavenými čelami a strechou a utiahnite závitovú tyčku do závitovej matice pomocou priloženého imbusového kľúča.
  4. Rovnakým spôsobom pripevnite aj ďalšie diely.
  5. Do rámu postele vložte rošt.
  6. Latkové rošty možno pevne spojiť s posteľou pomocou skrutiek.
  7. Potom už len položte matrac na rošt a máte hotovo.

 

Návod na stiahnutie vo formáte PDF:

ikona-pdf-300x297Návod na detskú posteľ domček D3