Tmavosivá zamatová jedálenská stolička IMOLA
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
47.70 €
–14 %
Tmavosivá zamatová jedálenská stolička BORA
Skladom
(>10 ks)
40.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
48.10 €
–17 %
Tmavo ružová zamatová jedálenská stolička BORA
Skladom
(>10 ks)
39.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–27 %
Sivá zamatová stolička LAVA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
38 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–35 %
Zelená zamatová stolička LAVA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
33.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mentolová zamatová stolička LAVA AQUA MINT
Skladom
(>10 ks)
32.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
46.50 €
–9 %
Čierna zamatová jedálenská stolička BORA
Skladom
(>10 ks)
42 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–26 %
Hnedá zamatová stolička LAVA
Skladom
(>10 ks)
38.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Svetlozelená zamatová stolička LAVA
Skladom
(>10 ks)
32.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–12 %
Modrá zamatová stolička LAVA s čiernymi nohami
Skladom
(5 ks)
45.80 €
50.50 €
–26 %
Čierna zamatová jedálenská stolička LIBRA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
37.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
48.10 €
–30 %
Tmavo zelená zamatová jedálenská stolička LIBRA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
33.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
50.50 €
–34 %
Sivá zamatová jedálenská stolička LIBRA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
33.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
50.50 €
–32 %
Sivá zamatová jedálenská stolička LIBRA
Skladom
(>10 ks)
34.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
47.70 €
–25 %
Krémová zamatová stolička LAVA
Skladom
(>10 ks)
35.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
105 €
–7 %
Otočné jedálenské kreslo JORK360 VELVET, béžové
Skladom
(>10 ks)
97.10 €
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Tmavosivá
- Kov: Čierna
Rozmery
- Šírka: 48,5 cm
- Šírka sedáku: 46 cm
- Hĺbka: 61 cm
- Hĺbka sedu: 46 cm
- Výška: 93,5 cm
- Výška sedu: 49,5 cm
- Výška sedáku: 7 cm
- Hmotnosť: 5,2 kg
- Nosnosť: 120 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332068111 |
| ? Farba: | Sivá |
| Šírka: | 48,5 cm |
| Hĺbka: | 61 cm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Výška: | 93,5 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Otočná: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 49,5 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Dvojfarebný |
- 15 % s kódom: MAJ15
72.30 €
–12 %
Zelená zamatová jedálenská stolička IMOLA
Skladom
(5 ks)
63.60 €
Akcia
48.10 €
–8 %
Tmavosivá zamatová stolička TURIN s čiernymi nohami
Skladom
(1 ks)
43.90 €
Akcia
40 €
–1 %
Čierna zamatová stolička COMO s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
39.40 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.