Sivá stolička FRANCO VELVET
Súvisiaci tovar
36 €
–21 %
Svetlosivá stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
28.20 €
36 €
–18 %
Tmavosivá stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
29.20 €
Akcia
35.10 €
–21 %
Bielo-čierna stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
27.60 €
44.10 €
–35 %
Bielo-čierna stolička BALI MARK s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
28.50 €
40 €
–17 %
Transparentná stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
33 €
Akcia
22.80 €
–9 %
Bridlicovo sivá stolička OSAKA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
20.60 €
34.70 €
–18 %
Béžová stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
28.20 €
Akcia
22.80 €
–5 %
Koralová stolička OSAKA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
21.50 €
Podrobný popis
Materiál stoličky
- Zamatová látka: Bluvel 14 sivá
- Kov: Čierna / zlatá
Rozmery stoličky
- Šírka: 54 cm
- Hĺbka: 46 cm
- Výška: 80 cm
- Výška sedu: 47 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stoličky |
|---|---|
| EAN: | 05901477283857 |
| ? Farba: | Sivá, Čierna |
| Šírka: | 54 cm |
| Hĺbka: | 46 cm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Výška: | 80 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Poťah: | Čalúnené |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Vzhľad: | Stoličkokreslo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár