Podsedák na stoličku LINGE BLUE 37x37 cm, modrý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% polyester
- Výplň: 100% polyuretánová penová výplň (molitan)
Farba
- Modrá
Rozmery
- Šírka: 37 cm
- Dĺžka: 37 cm
- Dĺžka šnúrok: 30/31 cm
- Výška: 2 cm
- Hmotnosť: 0,18 kg
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zaistí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prieniku chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebením nábytku
- Vhodné aj pre vonkajšie použitie
- Neprať
- Nečistiť chemicky
- Nebieliť
- Nežehliť
- Nesušiť v sušičke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na stoličky |
|---|---|
| EAN: | 3210802151016 |
| ? Farba: | Modrá |
| Dĺžka: | 37 cm |
| Šírka: | 37 cm |
| Hmotnosť: | 0,18 kg |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Výška: | 2 cm, Nízka |
| Materiál poťahu: | Polyester |
| Motív: | Jednofarebný |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
| Rozmer: | 37 x 37 cm |
| Tvar: | Štvorcový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.