Podsedák na stoličku OMBRE 38x38 cm, sivý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% bavlna
- Výplň: 80% bavlna a 20% polyester
Farba
- Sivá
- Zelená
- Ružová
Rozmery
- Šírka: 38 cm
- Dĺžka: 38 cm
- Výška: 5 cm
- Hmotnosť: 0,545 kg
Podrobnosti
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prenikaniu chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebovaním nábytku
- Pri vonkajšom použití podsedák chrániť pred dažďom a priamym slnkom
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
- Nebieliť
- Nežehliť
- Nečistiť chemicky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na stoličky |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 38 cm |
| Šírka: | 38 cm |
| Hmotnosť: | 0,545 kg |
| Materiál výplne: | 80% bavlna | 20% polyester |
| Výška: | 5 cm, Nízka |
| Materiál poťahu: | 100% bavlna |
| Motív: | So vzorom |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
| Rozmer: | 38 x 38 cm |
| Tvar: | Štvorcový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.