Osuška NORIELLE 70x140 cm zelená, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 400 g/m2
Farba
- Zelená
Rozmer
- 70 x 140 cm
Vyhotovenie
- Bez bordúry
- S visačkou, možno použiť ako pútko
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 60 °C
- Sušenie v sušičke na nízku teplotu
- Žehliť na strednú teplotu
- Nebieliť, nečistiť chemicky
- Neprať s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhotrvajúcu jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Dodatočné parametre
| Kategória: | Osušky Norielle |
|---|---|
| ? Farba: | Zelená |
| ? Gramáž: | 400 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 70 x 140 cm |
| Vzor: | Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.