Uterák NORIELLE 50x90 cm červený, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
Uterák NORIELLE 50x90 cm zelený, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Uterák NORIELLE 50x90 cm svetlomodrý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Uterák NORIELLE 50x90 cm béžový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Osuška NORIELLE 70x140 cm zelená, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Uterák NORIELLE 50x90 cm tmavosivý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Osuška NORIELLE 50x90 cm svetlosivá, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.20 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–59 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–44 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 400 g/m2
Farba
- Červená
Rozmer
- 50 x 90 cm
Vyhotovenie
- Bez bordúry
- S visačkou, možno použiť ako pútko
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 60 °C
- Sušenie v sušičke na nízku teplotu
- Žehliť na strednú teplotu
- Nebieliť, nečistiť chemicky
- Neprat s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhotrvajúcu jemnosť, hebkosť a nasiakavosť nie je odporúčaný používať aviváž
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uteráky Norielle |
|---|---|
| ? Farba: | Červená |
| ? Gramáž: | 400 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 50 x 90 cm |
| Vzor: | Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.