Krepové obliečky do postieľky ŽIRAFA zelená
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krepové obliečky
Praktický materiál, ktorý vyniká rovnakými vlastnosťami ako bavlna bez nutnosti žehlenia. Krep je ideálny materiál pre deti aj dospelých v každom ročnom období. V zime zahreje a v lete príjemne chladí, je vhodný aj pre alergikov. Jednoduchá údržba, savosť, priedušnosť a mäkkosť sú zachované aj na typicky zvrásnenom povrchu. Vlnitého povrchu je dosiahnuté šetrnou úpravou bavlny, pri plnom zachovaní jej vlastností.
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 135 g /m2
Farba
- Zelená
- Žltá
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľnú bielizeň perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstredenie
- Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Balenie týchto obliečok obsahuje:
- 1 ks prikrývky 90 x 135 cm
- 1 ks vankúša 45 x 65 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky do detskej postieľky |
|---|---|
| ? Farba: | Žltá, Zelená |
| Šírka: | Na jednolôžko |
| ? Gramáž: | 135 g/m2 |
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer obliečky: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| Rozmer prikrývky: | 90 x 135 cm |
| Rozmer vankúša: | 45 x 65 cm |
| Deti ho milujú: | Áno |
| Motív obliečok: | Zvieratá, Detský |
| Nežehlivé: | Áno |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Detské |
| Zapínanie: | Gombíky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.