Krepové obliečky do postieľky ŽIRAFA modrá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krepové obliečky
Praktický materiál, ktorý vyniká rovnakými vlastnosťami ako bavlna bez nutnosti žehlenia. Krep je ideálny materiál pre deti i dospelých v každom ročnom období. V zime zahreje a v lete príjemne chladí, je vhodný aj pre alergikov. Jednoduchá údržba, savosť, priedušnosť a mäkkosť je zachovaná aj na typicky zvrásnenom povrchu. Vlnitý povrch je dosiahnutý šetrnou úpravou bavlny, pri plnom zachovaní jej vlastností.
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 135 g /m2
Farba
- Modrá
- Žltá
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
- Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Balenie týchto obliečok obsahuje:
- 1 ks prikrývky 90 x 135 cm
- 1 ks vankúša 45 x 65 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky do detskej postieľky |
|---|---|
| ? Farba: | Žltá, Modrá |
| Šírka: | Na jednolôžko |
| ? Gramáž: | 135 g/m2 |
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer obliečky: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| Rozmer prikrývky: | 90 x 135 cm |
| Rozmer vankúša: | 45 x 65 cm |
| Deti ho milujú: | Áno |
| Motív obliečok: | Zvieratá, Detský |
| Nežehlivé: | Áno |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Detské |
| Zapínanie: | Gombíky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.