Bavlnené obliečky do postieľky Žirafa modrá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bavlnené obliečky
Stálicou a najrozšírenejším materiálom posteľnej bielizne je zaručene bavlna. Zákazníci ocenia jej skvelé vlastnosti a cenovú dostupnosť. Bavlna je priedušná, mäkká a výborne odvádza akúkoľvek vlhkosť. Hodí sa teda aj pre osoby, ktoré sa v noci viac potia. Možnou nevýhodou je krčenie a následná nutnosť žehlenia. Rokmi overená bavlna je prírodné vlákno získavané z bavlníka, ktoré je šetrné k pokožke celého tela.
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 135 g /m2
Farba
- Modrá
- Žltá
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne operte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
- Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Balenie týchto obliečok obsahuje:
- 1 ks prikrývky 90 x 135 cm
- 1 ks vankúša 45 x 65 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky do detskej postieľky |
|---|---|
| EAN: | 8596605002973 |
| ? Farba: | Žltá, Modrá |
| ? Gramáž: | 135 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer obliečky: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| Rozmer prikrývky: | 90 x 135 cm |
| Rozmer vankúša: | 45 x 60 cm |
| Deti ho milujú: | Áno |
| Motív obliečok: | Detské, Zvieratá |
| Nežehlivé: | Nie |
| Štýl obliečky: | Detské |
| Výrobca: | Petr Smolka |
| Zapínanie: | Gombíky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.