Krepové obliečky HERBAR POLY béžové
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krepové obliečky
Praktický materiál, ktorý vyniká rovnakými vlastnosťami ako bavlna bez nutnosti žehlenia. Krep je ideálny materiál pre deti aj dospelých v každom ročnom období. V zime zahreje a v lete príjemne chladí, je vhodný aj pre alergikov. Jednoduchá údržba, savosť, priedušnosť a mäkkosť sú zachované aj na typicky vrásnenom povrchu. Vlnitého povrchu je dosiahnuté šetrnou úpravou bavlny, pri plnom zachovaní jej vlastností.
Materiál
- 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester
- Gramáž: 105 g/m2
Farba
- Béžová
- Zelená
- Žltá
- Červená
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítka výrobcu)
- Obliečky nevyžadujú žehlenie
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farbosť obliečok
- Po vypraní obliečok zvoľte šetrné odstreďovanie
Obsah balenia
- Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
- Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 220 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
- Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 200 x 220 cm | 2 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krepové obliečky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Cena: | 11 - 22 € |
| ? Farba: | Béžová |
| Šírka: | Na jednolôžko, Francúzske |
| ? Gramáž: | 105 g/m2 |
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| ? Materiál: | Polybavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer obliečky: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok: | Kvety, Príroda, Veľkonočný |
| Nežehlivé: | Áno |
| Obojstranné: | Nie |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Vidiecky, Retro |
| Zapínanie: | Gombíky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.