Jedálenská stolička OSAKA plastová, petrolejová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál stoličky
- Polypropylén: Petrolejová
Rozmery stoličky (+/- 1 cm)
- Šírka: 47 cm
- Výška: 82 cm
- Hĺbka: 51 cm
- Výška sedu: 44 cm
- Hĺbka sedadla: 39 cm
- Šírka sedadla: 46 cm
- Nosnosť: 100 kg
- Hmotnosť: cca 3,4 kg
Vyhotovenie
- Ergonomicky tvarované sedadlo
- Možnosť využitia v interiéri aj exteriéri
- Ľahké sedadlo s jednoduchou údržbou
- Odnímateľné nohy pre ľahkú posezónnu uskladnenie
- Odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením pre zachovanie farby
- Dodávané v demonte
Štýlová stolička pre domov i záhradu
Táto moderná stolička je skvelou voľbou pre každodenné využitie doma aj vonku. Vďaka ľahkej, ale odolnej konštrukcii z polypropylénu ju ľahko prenesiete z kuchyne či jedálne na terasu, balkón alebo záhradu. Ergonomicky tvarované sedadlo poskytuje pohodlie pri posedení s rodinou, pri práci pri stole aj pri odpočinku na čerstvom vzduchu. Minimalistický dizajn navyše skvele zapadne do moderných interiérov aj vonkajších priestorov, kde vytvorí príjemné miesto pre rýchlu kávu, letné posedenie alebo relaxáciu na slnku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5361121256055 |
| ? Farba: | Modrá |
| Šírka: | 47 cm |
| Hĺbka: | 51 cm |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka sedadla: | 39 cm |
| Materiál nôh: | Plast |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Bez polstrovania |
| Sady: | Kusové |
| Šírka sedadla: | 46 cm |
| Tvar opierky: | Zaoblená |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.