Dekoračný vankúšik ZACH 45x45 cm, zelený
Súvisiaci tovar
Akcia
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
7.20 €
–6 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(2 ks)
6.70 €
Akcia
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, hnedo-oranžová
Skladom
(>10 ks)
6 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Dekoratívny vankúšik ROMEO HEART 45x45 cm, béžový
Skladom
(>10 ks)
7.60 €
Akcia
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, vínový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
7.50 €
až –2 %
Vonkajší vankúš PLUSHIO 50x50 cm - viac variantov
Skladom
(>10 ks)
od 7.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, hnedo oranžové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Novinka
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Dekoratívny vankúšik IMPRIME HUPIA 40x40 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.60 €
Akcia
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
6 €
až –8 %
Vonkajší vankúš PEACSY 38x38 cm - viac variantov
Skladom
(>10 ks)
od 5.50 €
Novinka
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Dekoratívny vankúšik TRICERATOPS 40x40 cm, zelený
Skladom
(>10 ks)
5.20 €
Podrobný popis
Materiál
- Obliečka: 100% bavlna
- Výplň: 100% polyester
Farba
- Zelená
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
Prevedenie
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke
- Zapínanie na zips
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8714503967686 |
| ? Farba: | Zelená |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
| Materiál výplne: | 100% polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Motív: | Abstrakcie |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.