Dekoračný vankúšik NANCY 45x45 cm, sivý
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš FERGUS 50x30 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, hnedo-oranžová
Skladom
(>10 ks)
6 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš OLIVOR 45x45 cm, oranžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.50 €
–9 %
Vonkajší vankúš MADISON CHECK 50x50 cm, sivý
Skladom
(>10 ks)
6.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, tmavo sivé
Skladom
(3 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, azúrové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–10 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, zelenomodré
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
7.60 €
–34 %
Dekoračný vankúš MADISON MAXIME INDIGO 50x50 cm, modrý
Skladom
(>10 ks)
5 €
Akcia
7.60 €
–31 %
Dekoračný vankúš NEXIRO 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
5.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš JUNGARO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Podrobný popis
Materiál
- Obliečka: 100% bavlna
- Výplň: 100% polyester
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
- Výška: 8 cm
- Hmotnosť: 480 g
Prevedenie
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke
- Zapínanie na zips
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8714503975407 |
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Materiál výplne: | Polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Motív: | Jednofarebný |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.60 €
–3 %
Dekoračný vankúšik GIEL 45x45 cm, žltý
Skladom
(>10 ks)
7.30 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.