Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, vínový
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš FERGUS 50x30 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, béžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov TROPELIS 45x45 cm, béžové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, zelenomodrý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, vínový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš JUNGARO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov JUNGARO 45x45 cm, farebné
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, svetlo sivé
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš LETORIN 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov EMPARO 50x50 cm, ružové
Skladom
(1 ks)
11.20 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% polyester
Farba
- Vínová
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
- Výška: 8 cm
Vyhotovenie
- Odolný voči vode, nečistotám a slnku
- So vodoodpudivou vrstvou
- Vankúš je umývateľný
- Pre vonkajšie aj vnútorné použitie
- Vankúš je opatrený zapínaním na zip
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8714503326810 |
| ? Farba: | Vínová |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| ? Materiál: | Polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Motív: | Jednofarebný |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové, Vonkajší |
| Zapínanie: | Zips |
| Vodeodolné: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.