Tmavo ružová barová stolička NADO VELVET s nohami v dekore dub
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Tmavo ružová
- Kov: dekor dub
Rozmery
- Šírka sedáku: 43,5 cm
- Hĺbka sedu: 33 cm
- Výška: 102 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Hmotnosť: 5,5 kg
- Nosnosť: 120 kg
Vyhotovenie
- Nadčasový dizajn s vynikajúcou ergonómiou
- Nohy sú zaistené podložkami, ktoré ochránia podlahu pred poškriabaním
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332097548 |
| ? Farba: | Ružová |
| Dekor dreva: | Dub |
| Šírka: | 43,5 cm |
| Hĺbka: | 33 cm |
| Hmotnosť: | 5,5 kg |
| Výška: | 102 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Otočná: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 76 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár