Zamatové jedálenské kreslo ORION VELVET so zlatými nohami, tmavomodré
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: Zamatová látka
- Nohy: Lakovaná oceľ (zlatá)
Farba
- Tmavomodrá
- Zlatá
Rozmery
- Šírka: 61 cm
- Šírka sedáku: 40-45 cm
- Hĺbka: 55 cm
- Hĺbka sedáku: 42,5 cm
- Výška: 79 cm
- Výška sedáku: 48 cm
- Výška opierky: 34 cm
- Výška podrúčok: 26 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 7,7 kg
Vyhotovenie
- Nadčasový prešívaný dizajn v kombinácii s vynikajúcou ergonómiou
- Ľahko sa udržuje - zamatová tkanina je odolná voči nečistotám
- Ideálne do obývacej izby, kuchyne, jedálne alebo domácej kancelárie
- Dodávané v demonte - jednoduchá montáž
Zamatové jedálenské kreslá predstavujú elegantné a pohodlné riešenie pre každú jedáleň či kuchynský kút. Vďaka hebkému povrchu zamatu pôsobia luxusne na pohľad i na dotyk, zatiaľ čo mäkké polstrovanie a ergonomický tvar zaistia pohodlie aj pri dlhšom sedení. Tento typ kresla nie je len praktickým kusom nábytku, ale aj výrazným dizajnovým prvkom, ktorý dokáže zaujať na prvý pohľad. Skvele sa hodí ako k každodennému stolovaniu, tak k príležitostnému posedeniu s hosťami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332095575 |
| ? Farba: | Modrá |
| Šírka: | 61 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 7,7 kg |
| Výška: | 79 cm |
| Hĺbka sedadla: | 42,5 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočná: | Nie |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Poťah: | Bez polstrovania |
| Šírka sedadla: | 40-45 cm |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška operadla: | 34 cm |
| Výška opierok rúk: | 26 cm |
| Výška sedadla: | 48 cm |
| Vzhľad: | Stoličkokreslo |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.