Zamatové jedálenské kreslo ORION VELVET so zlatými nohami, ružové
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: Zamatová látka
- Nohy: Lakovaná oceľ (zlatá)
Farba
- Ružová
- Zlatá
Rozmery
- Šírka: 61 cm
- Šírka sedadla: 40-45 cm
- Hĺbka: 55 cm
- Hĺbka sedadla: 42,5 cm
- Výška: 79 cm
- Výška sedadla: 48 cm
- Výška operadla: 34 cm
- Výška opierok na ruky: 26 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 7,7 kg
Vyhotovenie
- Nadčasový prešívaný dizajn v kombinácii s vynikajúcou ergonómiou
- Ľahko sa udržuje - zamatová tkanina je odolná voči nečistotám
- Ideálne do obývačky, kuchyne, jedálne alebo domácej kancelárie
- Dodávané v demonte - jednoduchá montáž
Zamatové jedálenské kreslá predstavujú elegantné a pohodlné riešenie pre každú jedáleň či kuchynský kút. Vďaka hebkému povrchu zamatu pôsobia luxusne na pohľad i na dotyk, zatiaľ čo mäkké polstrovanie a ergonomický tvar zaisťujú pohodlie aj pri dlhšom sedení. Tento typ kresla nie je len praktickým kusom nábytku, ale aj výrazným dizajnovým prvkom, ktorý dokáže zaujať na prvý pohľad. Skvele sa hodí ako k každodennému stolovaniu, tak k príležitostnému posedeniu s hosťami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332095636 |
| ? Farba: | Ružová |
| Šírka: | 61 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 7,7 kg |
| Výška: | 79 cm |
| Hĺbka sedadla: | 42,5 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočná: | Nie |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Poťah: | Bez polstrovania |
| Šírka sedadla: | 40-45 cm |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška operadla: | 34 cm |
| Výška opierok rúk: | 26 cm |
| Výška sedadla: | 48 cm |
| Vzhľad: | Stoličkokreslo |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.