Zamatové jedálenské kreslo ORION VELVET so striebornými nohami, čierne
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: Zamatová látka
- Nohy: Chrómovaná oceľ (strieborná)
Farba
- Čierna
- Strieborná
Rozmery
- Šírka: 61 cm
- Šírka sedadla: 40-45 cm
- Hĺbka: 55 cm
- Hĺbka sedadla: 42,5 cm
- Výška: 79 cm
- Výška sedadla: 48 cm
- Výška opierky: 34 cm
- Výška podrúčky: 26 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 7,7 kg
Vyhotovenie
- Nadčasový prešívaný dizajn v kombinácii s vynikajúcou ergonómiou
- Ľahko sa udržiava - zamatová tkanina je odolná voči nečistotám
- Ideálne do obývacej izby, kuchyne, jedálne alebo domácej kancelárie
- Dodávané v demonte - jednoduchá montáž
Zamatové jedálenské kreslá predstavujú elegantné a pohodlné riešenie pre každú jedáleň či kuchynský kút. Vďaka hebkému povrchu zamatu pôsobia luxusne na pohľad aj na dotyk, zatiaľ čo mäkké polstrovanie a ergonomický tvar zabezpečujú pohodlie aj pri dlhšom sedení. Tento typ kresla nie je len praktickým kusom nábytku, ale aj výrazným dizajnovým prvkom, ktorý dokáže zaujať na prvý pohľad. Skvelo sa hodí ako pre každodenné stolovanie, tak pre príležitostné posedenie s hosťami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332095674 |
| ? Farba: | Čierna |
| Šírka: | 61 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 7,7 kg |
| Výška: | 79 cm |
| Hĺbka sedadla: | 42,5 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočná: | Nie |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Poťah: | Bez polstrovania |
| Šírka sedadla: | 40-45 cm |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška operadla: | 34 cm |
| Výška opierok rúk: | 26 cm |
| Výška sedadla: | 48 cm |
| Vzhľad: | Stoličkokreslo |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.