Zamatová jedálenská stolička s čiernymi nohami LEMON béžová
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
47.70 €
–14 %
Tmavosivá zamatová jedálenská stolička BORA
Skladom
(>10 ks)
40.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
48.10 €
–17 %
Tmavo ružová zamatová jedálenská stolička BORA
Skladom
(>10 ks)
39.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–27 %
Sivá zamatová stolička LAVA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
38 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–35 %
Zelená zamatová stolička LAVA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
33.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mentolová zamatová stolička LAVA AQUA MINT
Skladom
(>10 ks)
32.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
46.50 €
–9 %
Čierna zamatová jedálenská stolička BORA
Skladom
(>10 ks)
42 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–26 %
Hnedá zamatová stolička LAVA
Skladom
(>10 ks)
38.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Svetlozelená zamatová stolička LAVA
Skladom
(>10 ks)
32.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.10 €
–12 %
Modrá zamatová stolička LAVA s čiernymi nohami
Skladom
(5 ks)
45.80 €
50.50 €
–26 %
Čierna zamatová jedálenská stolička LIBRA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
37.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
48.10 €
–30 %
Tmavo zelená zamatová jedálenská stolička LIBRA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
33.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
50.50 €
–34 %
Sivá zamatová jedálenská stolička LIBRA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
33.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
50.50 €
–32 %
Sivá zamatová jedálenská stolička LIBRA
Skladom
(>10 ks)
34.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
47.70 €
–25 %
Krémová zamatová stolička LAVA
Skladom
(>10 ks)
35.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
105 €
–7 %
Otočné jedálenské kreslo JORK360 VELVET, béžové
Skladom
(>10 ks)
97.10 €
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina Bluvel 28
- Kov
Farba
- Béžová
- Čierna matná
Rozmery
- Šírka: 57 cm
- Hĺbka sedu: 47 cm
- Výška: 85 cm
- Výška sedu: 47 cm
- Hmotnosť: 7,13 kg
- Nosnosť: 120 kg
Vyhotovenie
- Dodávané v demonte
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| ? Farba: | Béžová |
| Šírka: | 57 cm |
| Hĺbka: | 47 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Poťah: | Čalúnené |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Vzhľad: | Stoličkokreslo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.