Jedálenská stolička MANGO VELVET s čiernymi nohami, tmavosivá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová látka: Tmavosivá
- Lakovaná oceľ: Čierna
Rozmery
- Šírka: 46 cm
- Výška: 76,5 cm
- Hĺbka: 53 cm
- Výška sedu: 49,5 cm
- Hĺbka sedáku: 34 cm
- Šírka sedáku: 45 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: cca 3,5 kg
Vyhotovenie
- Ergonomicky tvarované sedadlo
- Využitie v interiéri
- Dodávané v demonte
Moderná stolička pre štýlový a pohodlný interiér
Moderná stolička MANGO predstavuje ideálne spojenie jednoduchého dizajnu, pohodlia a praktickosti pre každodenné využitie. Sedák s ergonomickým tvarovaním a jemným prešívaním poskytuje komfort pri sedení, zatiaľ čo poťah zo zamatovej látky je príjemný na dotyk. Pevné kovové nohy zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť, vďaka čomu je stolička vhodná nielen do domácností, ale aj do komerčných priestorov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332026050 |
| ? Farba: | Sivá |
| Šírka: | 46 cm |
| Hĺbka: | 53 cm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Výška: | 76,5 cm |
| Hĺbka sedadla: | 34 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Bez polstrovania |
| Sady: | Kusové |
| Šírka sedadla: | 45 cm |
| Tvar opierky: | Zaoblená |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 49,5 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.