Hnedá zamatová stolička BERA so zlatými nohami
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Hnedá
- Kov: Zlatá
Rozmery (+/- 1 cm)
- Šírka: 54 cm
- Výška: 87 cm
- Hĺbka: 60 cm
- Výška sedu: 49,5 cm
- Šírka sedáku: 53 cm
- Hĺbka sedu: 42 cm
- Hmotnosť: 4,5 kg
- Nosnosť: 110 kg
Vyhotovenie
- Moderná čalúnená jedálenská stolička
- Elegantné prešívanie
- Výrazné kovové podnožie v zlatej farbe
- Dodávané v demonte
Vytvorte si jedálenský kút, kde sa snúbi elegancia s každodenným komfortom. Čalúnená stolička sa stane nielen praktickým miestom na sedenie, ale aj výrazným dizajnovým prvkom, ktorý oživí celý interiér. Skvele sa hodí ako k moderným, tak aj klasickým stolom a ponúkne pohodlie pri rodinných večeriach aj posedení s priateľmi. Doprajte si priestor, kde sa budete cítiť príjemne a kam sa budete radi vracať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332096558 |
| ? Farba: | Hnedá, Zlatá |
| Šírka: | 54 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Výška: | 87 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočná: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 49,5 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.