Záhradný set KATO SIRVON - 2 stoličky a okrúhly stolík, čierna/biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Stoličky: Polypropylén – biela
- Stolík: Kov – čierna
Rozmery stoličky
- Šírka: 54 cm
- Šírka sedadla: 30–46 cm
- Šírka operadla: 52,5 cm
- Hĺbka: 55 cm
- Hĺbka sedu: 41 cm
- Výška: 82,5 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Výška operadla: 39 cm
- Výška od zeme k područkám: 65 cm
- Nosnosť: 120 kg
Rozmery stolíka
- Dĺžka: 50 cm
- Šírka: 50 cm
- Výška: 70 cm
- Hmotnosť: 2,5 kg
Vyhotovenie
- Praktický a mobilný záhradný set
- Vhodný aj na menší balkón alebo terasu
- Stohovateľná stolička
- Nohy stoličky sú odnímateľné pre jednoduché posezónne skladovanie
- Držadlo uprostred stolíka pre ľahké prenášanie
- Odolná kovová konštrukcia stolíka
- Plast nie je UV stabilný, stoličky odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradný nábytok |
|---|---|
| ? Farba: | Biela, Čierna |
| Typ: | Sedacia |
| Hmotnosť: | 11,3 kg |
| Hĺbka stoličky: | 55 cm |
| Materiál nôh: | Plast |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Materiál stola: | Kov |
| Materiál stoličky: | Plast |
| Otočné: | Nie |
| Počet miest na sedenie: | Pre 2 osoby |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Polohovateľnosť: | Pevné |
| Priemer stola: | 50 cm |
| Sady: | Sady |
| Skladanie: | Stohovateľné |
| Šírka stoličky: | 54 cm |
| Štýl: | Moderný |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výška stola: | 70 cm |
| Výška stoličky: | 82,5 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Klasický |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.