Plážová taška s termo priehradkou CHILLORA 53 cm - viac variantov
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál:
- Polyester
Farba:
- Modrá
- Hnedá
- Sivá
- Farba podľa výberu z variantov
Rozmery podložky
- Výška: 53 cm
- Šírka: 39 cm
- Hĺbka: 16 cm
- Hmotnosť: 0,15 kg
Vyhotovenie
- Samostatná termo priehradka
- Ľahká sieťovaná konštrukcia
- Ekologická alternatíva k plastovým taškám
- Praktické uši pre pohodlné nosenie
- Jednoducho sa udržiava v čistote
- Na výber z 3 farebných variantov
- Cena je uvedená za 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestovné doplnky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| ? Farba: | Sivá, Hnedá, Modrá |
| Šírka: | 39 cm |
| Hĺbka: | 16 cm |
| Hmotnosť: | 0,15 kg |
| ? Materiál: | Polyester |
| Výška: | 53 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.