Prenosný gril na drevené uhlie EASY TRAVEL 35x29 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Oceľ
Farba
- Čierna
Rozmery
- Dĺžka: 35 cm
- Šírka: 29 cm
- Výška: 20 cm
- Hmotnosť: cca 1,3 kg
Vyhotovenie
- Vhodný na drevené uhlie a brikety
- 1 úroveň nastavenia výšky roštu
- So držadlom pre jednoduché prenášanie
- Skladacia konštrukcia a ľahké vyhotovenie
Či už vyrážate na víkend do prírody, kempovanie alebo spontánny výlet s priateľmi, kompaktné a jednoducho prenosné vybavenie vám výrazne spríjemní celý zážitok. Vďaka ľahkej konštrukcii a skladnosti si môžete dopriať pohodlie domáceho grilovania prakticky kdekoľvek. Stačí pár minút prípravy a môžete si vychutnať obľúbené pokrmy pod holým nebom. Tento typ produktu ocení každý, kto rád kombinuje slobodu cestovania s dobrým jedlom a chce si vytvoriť príjemnú atmosféru aj mimo domova.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné doplnky |
|---|---|
| EAN: | 5906679836849 |
| ? Farba: | Čierna |
| Šírka: | 35 cm |
| Hĺbka: | 29 cm |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| ? Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 20 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ umiestnenia: | Stojaci |
| Umiestnenie: | Vonkajší |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.