Detský uterák Bella červený 30x50 cm, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
2 €
–50 %
Detský uterák Bella sivý 30x50 cm, 100% bavlna
Priemerné hodnotenie produktu je 4.1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
1 €
2 €
–50 %
Detský uterák Bella vínový 30x50 cm, 100% bavlna
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
1 €
2 €
–50 %
Detský uterák Bella krémový 30x50 cm, 100% bavlna
Priemerné hodnotenie produktu je 4.0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
1 €
2.40 €
–33 %
Uterák Classic malý tmavomodrý 30x50 cm, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
1.60 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 450 g/m2
Farba
- Červená
Rozmer
- 30 x 50 cm
Vyhotovenie
- S elegantnou bordúrou
- S pútkom
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 60 °C
- Sušenie v sušičke na strednú teplotu
- Neprať s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhotrvajúcu jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uteráky male |
|---|---|
| EAN: | 8596605013863 |
| ? Farba: | Červená |
| ? Gramáž: | 450 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer: | 30 x 50 cm |
| Vzor: | Detský, Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.