Úložný box pod posteľ 200 cm, dub lanýž
Súvisiaci tovar
161.60 €
–47 %
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
84.60 €
92.90 €
–48 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, borovica
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
48.30 €
113.10 €
–43 %
Úložný box pod posteľ 150 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
64.40 €
101 €
–20 %
Úložný box pod posteľ IKAROS 200 cm, dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
80.80 €
121.20 €
–52 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, biely
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
57.50 €
80.80 €
–30 %
Úložný box pod posteľ IKAROS 159 cm, dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
56.20 €
80.80 €
–34 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
52.90 €
Podrobný popis
Materiál a farba
- Dekor dreva: Dub lanýž
- Konštrukcia: MDF, borovicové drevo
- Doplnkové materiály: Drevotrieska, preglejka, sololit
Rozmery
- Šírka: 200 cm
- Výška (vrátane koliesok): 17 cm
- Hĺbka: 57 cm
Vyhotovenie
- Praktický úložný box s kolieskami pod posteľ
- Pridá úložný priestor v interiéri bez toho, aby zabral voľné miesto
- Jednoduché a praktické riešenie úložného priestoru
Balenie obsahuje
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovacia lišta na dno
- 1x ľavý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné boxy pod posteľ |
|---|---|
| Dekor dreva: | Dub hľuzovka |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 10,65 kg |
| ? Materiál: | Drevo, MDF, Sololit |
| Výška: | 17 cm |
| Lak: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.