TV stolík PARIS 150 cm, dub sonoma
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- MDF
- Drevené skrutkovacie nohy
Farba
- Dekor dub sonoma
Rozmery
- Šírka: 150 cm
- Hĺbka: 28 cm
- Celková výška: 44 cm
- Výška stolíka bez nôh: 26 cm
- Výška nôh: 14 cm
- Šírka zásuvky: 60 cm
- Hmotnosť brutto: 16 kg
Vyhotovenie
- 1 zásuvka
- Otvorený úložný priestor
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Povrch: | Matný |
| Šírka: | 150 cm |
| Hĺbka: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| ? Materiál: | MDF |
| Výška: | 44 cm |
| Držiak na televízor: | Nie |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | S nožičkami |
| Úložný priestor: | Otvorený úložný priestor, So skrinkami |
| Zatváranie: | S dvierkami |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.