Sedací vankúš na zem FLORANCE PANAMA JUTE 60x60 cm, béžový
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 50% bavlna
- 45% polyester
- 5% ostatných vlákien
Farba
- Béžová
Rozmery
- Šírka: 60 cm
- Dĺžka: 60 cm
- Výška: 10 cm
- Hmotnosť: 1,2 kg
Vyhotovenie
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prieniku chladu
- Pri vonkajšom použití podsedák chrániť pred dažďom a priamym slnkom
- Odporúčaná teplota prania 30 °C (podľa štítku výrobcu)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Taburety a podnožky |
|---|---|
| EAN: | 8713229064860 |
| ? Farba: | Béžová |
| Dĺžka: | 60 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Výška: | 10 cm, Vysoká |
| Materiál poťahu: | Polyesterová bavlna |
| Motív: | Jednofarebný |
| Pripevnenie: | Bez šnúrok |
| Rozmer: | 60 x 60 cm |
| Tvar: | Štvorcový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.