Slnečník SUNSET BEACH 180 cm, oranžový
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Opletené mikrovlákno
- Tyč s práškovým nástrekom
Farba
- Oranžová
- Modrá
- Čierna
Rozmery
- Priemer slnečníka: 180 cm
- Výška slnečníka: 190 cm
- Priemer tyče: 1,7 cm
Vyhotovenie
- Jednoduché upevnenie do zeme alebo piesku
- Skladacie
- Stabilné
- Široké použitie – na použitie na pláži, v kempe, na pozemku, na balkóne alebo v záhrade
Dlhodobým používaním a vplyvom slnečného žiarenia sa môže meniť farebný odtieň slnečníka.
Nenechávajte slnečník rozvinutý za nepriaznivých poveternostných podmienok. Počas veľmi silného vetra odporúčame slnečník zložiť, aby nedošlo k jeho poškodeniu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slnečníky |
|---|---|
| ? Farba: | Oranžová, Modrá |
| Priemer: | 180 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Výška: | 190 cm |
| Materiál slnečníka: | Mikrovlákno |
| Stojan: | Bez stojana |
| Tvar: | Okrúhly |
| Typ konštrukcie: | Stredová |
| Umiestnenie: | Záhradné, Na balkón |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.