Sivo-biela obliečka na vankúš GEOGOLD 40x40 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
Rozmery
- Šírka: 40 cm
- Dĺžka: 40 cm
- Výška: 1,5 cm
- Hmotnosť: 0,125 kg
Prevedenie
- Odporúčame prať na 30 °C
- Nebieliť, nesušiť v sušičke
- Chemické čistenie
- Zapínanie na zips
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky na vankúše |
|---|---|
| EAN: | 3560238363324 |
| ? Farba: | Biela, Sivá, Mentolová |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Rozmer: | 40 x 40 cm |
| Sady: | Samostatná obliečka na vankúš |
| Tvar: | Štvorcový |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.