Polybavlnená obliečka na vankúš LEAFBIRD POLY 50x70 cm, bielo-zelený
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester
Farba
- Biela
- Zelená
- Mentolová
- Sivá
Rozmery
- Šírka: 50 cm
- Dĺžka: 70 cm
Vyhotovenie
- Nebieliť, nečistiť chemicky
- Odporúčaná teplota prania 40 °C
- Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C
- Nie je nutné žehliť
- Zapínanie na zips
- Balenie obsahuje 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Polybavlnené obliečky |
|---|---|
| EAN: | 0710535828658 |
| ? Farba: | Biela, Zelená |
| Dĺžka: | 70 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Typ: | Dekoratívne obliečky |
| ? Materiál: | Polybavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
| Rozmer vankúša: | 50 x 70 cm |
| Motív: | Zvieratá |
| Obojstranné: | Áno |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Sady: | Samostatná obliečka na vankúš |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Vzor: | So vzorom |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.