Podsedák na stoličku BASIC tmavohnedý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% bavlna
- Výplň: 100% polyuretán (molitan)
Farba
- Tmavohnedá
Rozmery
- Dĺžka: 37 cm
- Šírka (v najužšom mieste): 23 cm
- Šírka (v najširšom mieste): 36 cm
- Výška: 1 cm
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripnutie k opierke
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prenikaniu chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebovaním nábytku
- Vhodné aj pre vonkajšie použitie
- Odporúčaná teplota prania 40 °C (podľa štítku výrobcu)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na stoličky |
|---|---|
| ? Farba: | Hnedá |
| Dĺžka: | 37 cm |
| Šírka: | 36 cm |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Výška: | 1 cm, Nízka |
| Materiál poťahu: | Bavlna |
| Motív: | Jednofarebný |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
| Rozmer: | 37 x 36 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár