Podsedák na stoličku STANDARD hnedý
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
3 + 1
od 5.60 € až –5 %
Biely podsedák RUNE - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 5.30 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
3 + 1
od 5.60 € až –8 %
Tyrkysový podsedák BOEL - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 5.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
3 + 1
od 5.60 € až –14 %
Horčicový podsedák ENDRE - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 4.80 €
- 15 % s kódom: JAR
3.60 €
–11 %
Podsedák na stoličku STANDARD čierny
Skladom
(7 ks)
3.20 €
- 15 % s kódom: JAR
3.60 €
–11 %
Podsedák na stoličku STANDARD svetlosivý
Skladom
(>10 ks)
3.20 €
Novinka
- 15 % s kódom: JAR
Podsedák na stoličku BASIC tmavosivý
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Novinka
- 15 % s kódom: JAR
Podsedák na stoličku MAZAKO 38x38 cm, ružový
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
Novinka
- 15 % s kódom: JAR
Podsedák na stoličku LINGE GREY 37x37 cm, sivý
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: JAR
Podsedák na stoličku STANDARD tmavo fialový
Skladom
(1 ks)
3.20 €
Novinka
- 15 % s kódom: JAR
Podsedák na stoličku BASIC svetlosivý
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Novinka
- 15 % s kódom: JAR
Podsedák na stoličku LINGE BLUE 37x37 cm, modrý
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Novinka
- 15 % s kódom: JAR
Podsedák na stoličku BASIC tmavohnedý
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Podrobný popis
Materiál
- Vrchná strana: Mikrovlákno
- Spodná strana: Netkaná textília
- Výplň: Molitan
Farba
- Hnedá
Rozmery
- Dĺžka: 39 cm
- Šírka: 36 cm
- Výška: 1,5 cm
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prieniku chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebením nábytku
- Vhodné aj pre vonkajšie použitie
- Odporúčaná teplota prania 30 - 40 °C
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596605001075 |
| ? Farba: | Hnedá |
| Dĺžka: | 39 cm |
| Šírka: | 36 cm |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Materiál poťahu: | 100% mikrovlákno |
| Rozmer: | 39 x 36 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár