Rýchloschnúca XXL plážová osuška SANDORA farebná 150 x 210 cm, 100% mikrovlákno
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% absorpčné mikrovlákno
- Gramáž: 250 gsm
Rozmer
- 150 × 210 cm (tolerancia ± 3 %)
Vyhotovenie a údržba
- Hebký materiál s vysokou savosťou, ktorý zároveň rýchlo schne
- So sviežim letným motívom
- Elegantný a nadčasový motív
- Extra veľký rozmer pre maximálne pohodlie na pláži, ležadle aj pri odpočinku pri vode
- Odolné voči piesku
- Ideálne na cestovanie
- Odporúčaná teplota prania do 40 °C
- Nebieliť, nečistiť chemicky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové osušky |
|---|---|
| EAN: | 5902311489398 |
| ? Farba: | Farebná |
| Typ: | Osušky |
| Hmotnosť: | 0,45 kg |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Prevedenie: | Viacfarebné |
| Rozmer: | 150 x 210 cm |
| Rýchloschnúci: | Rýchloschnúci |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.