Skladacia plážová podložka na piknik PIKNIX 145x200 cm - viac farieb
Súvisiaci tovar
Akcia
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Akcia
20.20 €
–10 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, zelený
Skladom
(>10 ks)
18.10 €
Akcia
Výpredaj
6.80 €
–27 %
Látková plážová taška CHERRY, krémová
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
Podrobný popis
Materiál
- Oxford
Farba
- Modrá
- Oranžová
- Sivá
- Biela
Rozmery
- Šírka: 145 cm
- Dĺžka: 200 cm
- Složená: 20 x 30 cm
- Hmotnosť: 985 g
Vlastnosti
- Vodoodolná
- Praktická
- Jednoduchá údržba
- Odolná proti piesku
- Složenie do praktickej tašky s rukoväťou
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| ? Farba: | Sivá, Oranžová, Modrá |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 145 cm |
| Hmotnosť: | 0,945 kg |
| ? Materiál: | Látka |
| Skladacie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
| Vodeodolné: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.